Miten voimme auttaa?

Etusivu » Yhteystiedot

Yhteystiedot

Joensuun Seudun Talohuolto Oy
Y-tunnus: 0802862-2
Kauppakaari 1, 80100 Joensuu

Sisäänkäynti Valimokujan puolelta.

Asiakaspalvelu

020 7438 470
toimisto@jsth.fi

Laskutus

040 843 0549
reskontra@jsth.fi

Katso puheluiden hintatiedot.

Asioi verkossa

Voit asioida silloin kun sinulle sopii lomakkeiden avulla.

Asiointi

Sijainti

Usein kysyttyjä kysymyksiä
Hana vuotaa tai patterit ovat kylmänä? Milloin päivystäjä pitää kutsua paikalle? Kurkkaa vastauksia usein kysyttyihin kysymyksiin.
Lue lisää

Palvelumme
Palvelut sivultamme löydät kootusti palveluitamme. Mikäli etsimääsi palvelua ei löydy sivuiltamme, olethan yhteydessä asiakaspalveluumme.
Lue lisää

Työnjohto

 

Aki Päivinen

Yksikönpäällikkö

020 743 8472
aki.paivinen@jsth.fi

Ville Varonen

Kiinteistöhuolto | Palvelupäällikkö

020 743 8475
ville.varonen@jsth.fi

Esa Huttunen

Kone- ja kuljetuspalvelut | Palvelupäällikkö

020 743 8499
esa.huttunen@jsth.fi

Tomi Piitulainen

Ulkoalueiden ylläpito | Palveluesihenkilö

020 743 8492
tomi.piitulainen@jsth.fi

Arto Seppänen

Kiinteistöhuolto | Palveluesihenkilö

020 743 8496
arto.seppanen@jsth.fi

Jaime Taipaleenmäki

Kiinteistöhuolto | Palveluesihenkilö

020 743 8482
jaime.taipaleenmaki@jsth.fi

Sirpa Muje

Siivouspalvelut | Palveluesihenkilö

020 743 8490
sirpa.muje@jsth.fi

Tanja Ikonen

Siivouspalvelut | Palveluohjaaja

040 504 2300
tanja.ikonen@jsth.fi

Maria Käyhkö

Siivouspalvelut | Palveluohjaaja

050 351 6274
maria.kayhko@jsth.fi

Essi Murtonen

Siivouspalvelut | Palveluohjaaja

050 321 0982
essi.murtonen@jsth.fi

Ota yhteyttä

Yhteydenotto/palaute
Arvostamme yksityisyyttäsi ja kiinnitämme erityistä huomiota henkilötietojen suojaukseen ja noudatamme hyvää tietojenkäsittelytapaa. Näet täältä tietosuojaselosteemme.

Laskutustiedot

Y‐tunnus: 0802862-2
Välittäjä: Maventa (003721291126)
Verkkolaskuosoite: 003708028622

Sähköpostilla: 08028622@scan.netvisor.fi